KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16033070
nr 1603 3070
Ã…sa Burman
(1953-2002), Sverige
Färgetsning, "Väntetid". Signerad EA-upplaga. Bildmått: 3,5x8,5 cm, yttermått inklusive ram: 18x22 cm
Åsa Burman, svensk bildkonstnär född 1953, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:04:46
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr